Simone Biles از غذاهای سیاه و سفید حمایت می کند

سیمون بایلز، پدیده ژیمناستیک، نگاهی دیگر به عمارت هیوستون که با همسرش، جاناتان اونز، نگهبان خرس شیکاگو در حال ساخت است، به ما داده است، و به نظر می‌رسد این دارنده مدال طلا به پالت رنگ‌های سیاه و سفید همیشگی علاقه دارد. Biles روز سه شنبه چهار عکس جدید از فضای داخلی این اقامتگاه از طریق اینستاگرام منتشر کرد.

مسلماً چشم‌نوازترین جزئیات طراحی که المپیک به اشتراک گذاشته بود، سنگ سیاه و سفید خیره‌کننده‌ای بود که او برای میز آشپزخانه، جزیره و بک اسپلش انتخاب کرد. رگه های مشکی برجسته در سنگ مرمر جلوه چشمگیری به فضا می بخشد و بله، لبه آبشاری وجود دارد. در حالی که برخی از روندهای تغییر در خانه، مانند جزیره های دوتایی، یا زیبایی شناسی مانند آشپزخانه به سبک خانه های کشاورزی، می توانند بین دوست داشتن و دوست نداشتن در نوسان باشند، ما در تبلیغات ما معتقدیم که جفت شدن سیاه و سفید قطعا ظرافتی جاودانه را به ارمغان می آورد.

Biles کابینت های سفید را برای مطابقت انتخاب کرد، اما فقط زمان نشان می دهد که بازیکن برای تکمیل آشپزخانه جدید خود چه لوازم و سایر تزئینات را انتخاب می کند. طرح رنگی کلاسیک سیاه و سفید در عکس دیگری که Biles به اشتراک گذاشته است ادامه دارد، که به نظر می رسد یک اتاق لباسشویی یا انباری را نشان می دهد. دیوارها با کاشی های تزئینی با خطوط هندسی آرت دکو منحنی پوشیده شده اند.

فروشگاه درب باز

خانه های افراد مشهور را دوست دارید؟ برخی از موارد دلخواه ما را از سوفیا ورگارا، سینا میلر و موارد دیگر خریداری کنید.

بایلز پله‌های خانه را نیز به نمایش گذاشت، پله‌هایی که پس از عکسی که در سپتامبر 2023 از نشستن خود روی یک نسخه استخوانی‌تر از پله‌ها به اشتراک گذاشت، بسیار پیموده است. اکنون به نظر می رسد که پلکان چوبی زیبا تقریباً کامل شده است. دارای یک نرده چوبی مدرن با حداقل نرده های مشکی و یک فرود پنجره ای است. در ماه آگوست، این شهروند اوهایو این منظره را از بالا نشان داد: “برای اولین بار در حال قدم زدن در طبقه بالا”، او عکسی از فضا بدون دیوار نوشت و نشان داد که طبقه بالا میزبان یک اتاق بازی با یک نوار مرطوب، صحنه و اتاق خواب است. و حمام

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید

فقط برای یک عضو AD PRO شوید 25 دلار 20 دلار در ماه.

فلش

بیلز، پرجنگ ترین ژیمناستیک تاریخ، از زمان شروع ساخت و ساز در ملک در مارس 2023، یک ماه قبل از ازدواجش با ستاره NFL، به روز رسانی های ساخت و ساز را به اشتراک گذاشته است. او نهمین قهرمانی خود در ژیمناستیک ایالات متحده را این هفته در فورت ورث تگزاس به دست آورد.

source: https://www.architecturaldigest.com/story/simone-biles-endorses-the-black-and-white-kitchen