Salone del Mobile 2024: راهنمای ضروری AD PRO

قبل از پا گذاشتن به Fiero Milano، توصیه می کنیم فهرستی از غرفه داران اولویت دار تهیه کنید. (در حالی که سعی می کنید در سالن های شلوغ حرکت کنید، به راحتی می توانید از برندی که دوست دارید چشم پوشی کنید.) به علاوه دیدن همه چیز در سالون در هر سال غیرممکن است، بنابراین تعیین چند اولویت و سپس اجازه دادن به خود در سرگردانی، اغلب بهترین گزینه است. در رادار ما؟ Minotti، که به همکاری خود با رودولفو دوردونی ادامه می‌دهد، که اکنون در حال نرم‌تر کردن حالت زاویه‌ای سیستم صندلی ماژولار گودمن 2022 خود برای برداشتی تازه در عرض‌های 30، 75 و 90 درجه است.سالن 11، E15 G12 G16 E27 G22).

در EuroCucina، Officine Gullo همه چیز را با نتایج خیره‌کننده نگه می‌دارد: سطح سطح ایزولا زیبا، خط جدید جزایر آشپزخانه‌اش، می‌تواند همه چیز را از اجاق‌های القایی گرفته تا کباب‌های گدازه‌ای، بشقاب‌های سرخ‌شده با روکش‌های آینه‌ای را با هم ادغام کند. و البته اجاق‌های ماکارونی، در حالی که در زیر، اجاق‌ها، ماشین‌های ظرفشویی و انباری به عنوان پشت خانه عمل می‌کنند. (سالن 4، C10).


کجا بخوریم، بنوشیم و بمانیم

عبور از هفته طراحی میلان مستلزم استقامت است، و در حالی که شهر فرصت های بی پایان (و ضروری) اسپرسو و اسپریتز Aperol را ارائه می دهد، علاقه مندان به طراحی گزینه های جشن بیشتری نیز دارند. ماریمکو برای جشن شصتمین سالگرد الگوی نمادین یونیککو مایجا ایزولا، با آپارتمان برای تبدیل Bar Stoppani به کافه مفهومی Bar Unikko، جایی که غذاخوری روزانه با مجموعه‌ای محدود با گل‌های انتزاعی دوست‌داشتنی سرو می‌شود.از طریق آنتونیو استوپانی 15). در همین حال، نمای پارچه‌ای نوار در رالف لورن به موقع برای پذیرایی از شرکت‌کنندگان در هفته طراحی در حیاط باریکی که غذاهای آمریکایی را با قیمت بالا سرو می‌کند، تازه می‌شود.از طریق دلا اسپیگا 5).

We Are Ona، اتاق غذاخوری سرگردان مورد علاقه دنیای هنر، مد و طراحی، برای سومین سال متوالی در هفته طراحی میلان، ناهار و شام را سرو می کند (صندلی خود را اینجا رزرو کنید). این بار، مگان مور، سرآشپز ساکن مارسی، در مکان جدید مرکز فرهنگی Fondation Sozzani، واقع در شمال صنعتی محله Milan Bovisa، آشپزی می کند. محیط زیبا که توسط لورا فلور، طراح صحنه‌شناسی طراحی شده است، حول عکس‌های مارک بورثویک متمرکز می‌شود. و پس از اجرای طرح‌های مفهومی Caffé Populaire در یک کارخانه منحل‌شده پانتون و یک معبد باغی در سال‌های گذشته، Lambert & Fils و DWA Design Studio برای راه‌اندازی یک هفته‌ای پروژه‌های جدید، به کارخانه شکلات سازی خود DWA که فضای اداری تبدیل شده است، بازگشتند. و هنر غذا (Via Giulio e Corrado، Venini 85).

معماران امیل هامبرت و کریستوف پویت به طرز درخشانی کلیسای مدرسه علمیه اسقف نشین سابق را دوباره تفسیر کردند...

معماران امیل هامبرت و کریستوف پویت به طرز درخشانی کلیسای مدرسه علمیه اسقف نشین سابق را دوباره تفسیر کردند تا حفاری های جدید بیفبار میلان را ایجاد کنند.

عکس: فرانسیس آمیاند

source: https://www.architecturaldigest.com/story/ad-pro-guide-to-salone-del-mobile