Knoll Recolors Bauhaus Classics، Thibaut Rosemary Hallgarten و اخبار بیشتر

… پارچه ها و دیوارپوش های خیره کننده هنرمند نساجی برنی پاسک اکنون از طریق Studio for New York در ایالات متحده موجود است. این پارچه‌ها با الهام از نقاشی‌های هنرمند و طراح ساکن سیدنی، تلفیقی پر جنب و جوش از فرم‌های مجسمه‌سازی و خطوط هندسی را برجسته می‌کنند که بر پس‌زمینه او به‌عنوان یک طراح گرافیک و کارگردان هنری کشیده شده است.

… آتلیه زیتون، مقصد دکور خانه لس آنجلس که به خاطر پیروان پر ستاره خود شناخته شده است، از یک پلتفرم تجارت الکترونیک دائمی رونمایی کرده است – به این معنی که برای عرضه محصولات خود نیازی به قرار ملاقات نیست. پلتفرم تجارت الکترونیک اصلاح‌شده اکنون مملو از طرح‌های مبلمان داخلی و همچنین یافته‌های مورد علاقه او در جهان است، از جمله کوزه‌های روغن یونانی عتیقه، چهارپایه‌های حک‌شده از عقیق اندونزیایی و نیمکت‌های ساخته شده از چوب خاکستر بازیافتی در چین.


دهانه ها

استفان جونز ساکنان لس آنجلس را با دنیای سرپرستی Stock Studio آشنا می کند

فضای داخلی Stock Studio میزبان مجموعه ای از اشیاء منحصر به فرد است.

عکس: Gentari Bandinskaiti

فضای کیوریتوریال لس آنجلس مجموعه‌ای از صندلی‌ها و همچنین نسخه‌های منحصربه‌فرد را به نمایش می‌گذارد.

عکس: Gentari Bandinskaiti

در سال 2020، استفان جونز طراح درهای استودیوی خود در لس آنجلس را باز کرد، اما طولی نکشید که فروشگاه گسترده غرب هالیوود به طور طبیعی به یک نمایشگاه معمولی پر از گنجینه های قدیمی جونز تبدیل شد. علاقه جامعه به این قطعات کمیاب مسیر جدیدی را برای جونز نشان داد و سال گذشته او نام فعالیت خود را به استودیوی بزرگتر Stock استودیوی تغییر داد و فضای بزرگتر همسایه را در اختیار گرفت تا فروشگاه مفهومی با رنگ صنعتی به همین نام با نورگیرها را در خود جای دهد. و کف بتنی این نمایشگاه که به طور رسمی در 12 ژوئیه افتتاح می شود، مملو از مبلمان و اشیاء است که بیشتر آن از اروپا آمده است، مانند یک جفت صندلی راحتی حصیری بافته شده فرانسوی مربوط به دهه 1950. افزودن اقلامی مانند شمع های ریخته شده با دست و سرامیک Hu/bstudio توسط لی کاوازاکی و لوکاس ویاندت نیز نشان دهنده ماموریت جونز برای حمایت از هنرمندان محلی است.

مرکز بازدیدکنندگان بنای یادبود ملی استون وال برای اولین بار در نیویورک افتتاح شد

این تصویر ممکن است شامل مبلمان، میز پذیرایی، نورپردازی، مغازه و میز باشد

لابی داخلی SNMVC، به افتخار LGBTQIA+ غرور با رنگ های رنگین کمانی روشن شده است.

عکاسی از مرکز بازدیدکنندگان بنای یادبود ملی استون وال

West Village همیشه یک پس زمینه رنگارنگ برای جشن های غرور شهر نیویورک فراهم می کند و امسال نیز از این قاعده مستثنی نبود. در 28 ژوئن، پنجاه و پنجمین سالگرد شورش های استون وال، این منطقه میزبان ورود مرکز بازدیدکنندگان بنای یادبود ملی استون وال بود. پروژه ای از Pride Live، یک سازمان حمایت اجتماعی که برای پیشبرد برابری برای جامعه LGBTQIA+ از طریق مشارکت اجتماعی کار می کند، SNMVC میراث Stonewall را از طریق تورها، سخنرانی ها و نمایشگاه ها بازگو می کند. پس از شش سال ساخت، اولین مرکز بازدیدکنندگان LGBTQIA+ در خدمات پارک ملی توسط تیمی از کارشناسان طراحی پیش بینی شده است. با مدیریت Parente Development و نظارت شرکت محلی EDG Architecture + Engineering، فضای برجسته 2100 فوت مربعی با طرح نورپردازی معماری از Orsman Design، داستان سرایی تجربی از پروژه های محلی، پشتیبانی زیرساخت از WB Engineers + Consultants و HMBA، و تخصص حامیان Longtime Pride Live و طراحان AD100 Nate Berkus و Jeremiah Brent.


رویدادهای طراحی

خطوط هوایی دلتا همکاری خود را با خانه لوکس ایتالیایی Missoni آغاز کرد

مجموعه رفاهی دلتا ایکس میسونی.

کیت راحتی دلتا x Missoni

عکس: پیتر گاریتانو

اواخر ماه گذشته، دلتا وان، اولین کلاس خطوط هوایی دلتا، از همکاری جدید با شرکت ایتالیایی کالاهای لوکس Missoni خبر داد. برای شروع، این دو برند روی مجموعه‌ای از امکانات رفاهی طراحی شده توسط Missoni برای مهمانان دلتا وان که در اواسط ژوئیه راه‌اندازی شد، همکاری کردند و خطوط پرپیچ‌وخم Missoni را با الهام از منظره 30000 فوتی به نمایش گذاشتند. مسافران دلتا وان همچنین می‌توانند در پروازهای خود از لوازم جانبی خواب Missoni و همچنین طیف گسترده‌ای از محصولات خانگی ظریف میسونی در سالن استراحت لوکس دلتا وان در فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی انتظار داشته باشند.

source: https://www.architecturaldigest.com/story/knoll-recolors-bauhaus-classics-thibaut-acquires-rosemary-hallgarten-and-more-news