ICFF 2024: تمرکز بر کاردستی، «به‌صورت سفارشی: هنر ساختن» رونمایی می‌شود

هنگامی که سی و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی مبلمان معاصر (ICFF) از 19 تا 21 مه در مرکز جاویتس به عنوان بخشی از جشنواره NYCxDesign برگزار می شود، دوستداران طراحی در میان 450 غرفه دار حرکت خواهند کرد، به پانل های صنعت آموزنده گوش خواهند داد و در رویدادهای جدید شرکت خواهند کرد. ، شامل جزئیات: هنر ساختنبخش گالری کاملاً جدید. (توجه: اعضای AD PRO دسترسی رایگان به ICFF دارند.)

این غرفه اختصاصی – واقع در گوشه شمال شرقی نمایشگاه، در نزدیکی صحنه اصلی جشنواره بین‌المللی فوتبال – جشنی از صنعتگری است که تکنیک‌های مورد استقبال صنعتگران برجسته را برجسته می‌کند. قطعات چوب حکاکی شده از سازنده مبلمان فرانسوی Arca Ebenisterie، طرح های آلومینیومی جسورانه از Neal Feay در سانتا باربارا، یا سرامیک های رنگارنگ بداخلاق از Atelier Pascale Girardin در مونترال را در نظر بگیرید. به‌طور زنده از پاریس، آثار طلاکاری شده اولگادور و آثار دیجیتالی ترام – از جمله تصاویر الگوریتم مارتین گراسر که شیشه ونیزی را در خود جای داده‌اند – و همچنین آثار معمار، طراح و هنرمند فرانسوی-لبنانی آنابل کریم کاسار به نمایش گذاشته می‌شوند. شرکت کنندگان می توانند انتظار بیشتری از سنگ آهک Pimar ایتالیایی، Flowstone شیشه ای، و وسایل سفارشی WonderGlass را از مجموعه سورس یورو داشته باشند.

این تصویر ممکن است حاوی مبلمان صندلی گیاهی دکور خانه فرش طراحی داخلی معماری ساختمان و سرسرا باشد

مجموعه عکس مارتین گراسر برای Trame Paris در نمایش داده می شود جزئیات: هنر ساختن تقسیم کردن

بخش مرکزی این بخش، سالن Bespoke x AD PRO است که توسط شرکت نیویورک و عضو راهنمای AD PRO MA| معماران موریس ادجمی بنیانگذار می‌گوید: «با ایجاد این فضا، معماران موریس ادجمی بازدیدکنندگان گالری را به اتاق نشیمن کلاسیک در یک آپارتمان پاریسی منتقل می‌کند. و کارگردان Morris Adjmi For AD PRO.

این مکانی است که برای ماندن در واقعیت طراحی شده است. ادجمی که از حامیان این سالن Steinway، Invisible Collection، Atelier Viollet و Stephen نیز دعوت کرده است، می‌افزاید: «دیوارهای پارتیشن زیبا فضا را قاب می‌کنند تا حسی از محیط را ایجاد کنند، بنابراین از شلوغی و شلوغی گالری بیرون محافظت می‌کنند. Leprizé از Arca Ebenisterie و Pascale Girardin برای ارتقای فضا.

تصویر ممکن است شامل یک طراحی داخلی، یک ظرف گوشه ای استوانه ای، سفال و یک شمع باشد

سرامیک توسط Atelier Pascale Girardin، بیننده سفارشی

عکاسی توسط پاسکال ژیراردین

پس از افتتاحیه ویژه ویژه اعضای AD PRO Directory در 19 می، سالن Bespoke x AD PRO مرکز برنامه‌نویسی و رویدادها برای شرکت‌کنندگان در نمایشگاه خواهد بود. ادجمی می‌گوید حتی در میان جشن‌های برنامه‌ریزی‌شده در محل برگزاری، «روحیه آسودگی نیز وجود دارد که به بازدیدکنندگان نمایشگاه اجازه می‌دهد در میان برنامه‌های رسمی‌تر در داخل و خارج سالن، لحظه‌ای استراحت پیدا کنند. پالت رنگی خنثی و اشکال دایره ای فضا را آرام می کند، در حالی که یک بازی قوی از بافت ها به شکل چوب های روستایی، تصفیه شده و پارچه های نرم و شیار به لطف یک پیانوی خودنواز oxblood Steinway به فضا انرژی می بخشد. اجازه دادن یک عنصر شنیداری به تجربه حسی غنی نیز.

آیا باید بیشتر بگوییم؟ برای مشاهده لیست کامل رویدادها در سالن Bespoke x AD PRO به زیر مراجعه کنید – شما را در آنجا خواهیم دید.

دوشنبه 20 اردیبهشت

گفتگوهای ICFF: تشخیص روند، در آن زمان و اکنون
10:30 صبح – 11 صبح
تئاتر اصلی (سوئیت 1377)

یک نگاه به داخل تبلیغات آرشیو همه چیزهایی است که باید بدانید تا ضرب المثل کلاسیک: آنچه قدیمی است صادق بماند او هست دوباره دوباره. اتاق‌های چادری، مبل‌های منحنی، اتاق‌های نشیمن غرق‌شده – امروزه در تورهای خانگی به همان اندازه که در دوره‌هایی که در آن بزرگ شده بودند، رایج هستند. یک ویرایشگر AD PRO شوید مل استوداچ، طراح AD100 و عضو راهنمای AD PRO لیدن لوئیس، و موریس ادجمی و بکا رودریک استاد | Morris Adjmi Architects، یک شرکت کاتالوگ AD PRO و طراح سالن Bespoke x AD PRO. اعضای میزگرد به بررسی مسائل خواهند پرداخت تبلیغات گذشته و حال برای کشف فضاهای داخلی بادوام و خوش ساخت که هنوز هم الهام‌بخش امروز هستند.

Salon x AD PRO اجتماعی سفارشی
11 صبح تا 12 بعد از ظهر
Salon سفارشی x AD PRO (Suite 1657)

پس از سخنرانی در صحنه اصلی، به Bespoke x AD PRO Salon Social بروید، یک مهمانی پر جنب و جوش که در آن می توانید با اعضای پانل و سایر اعضای AD PRO شرکت کنید.

سه شنبه 21 اردیبهشت

پاس دسترسی جهانی تبلیغات آرشیوها
10:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر
Salon سفارشی x AD PRO (Suite 1657)

بیش از 100 سال فناوری دیجیتال را کشف کنید تبلیغات آرشیو در Bespoke x AD PRO Salon. سالن در فضای داخلی خیره کننده از MA| Morris Adjmi Architects هنگام جستجو بر اساس سال، نسخه یا سبک طراحی از طریق آرشیو – منبعی بسیار الهام‌بخش که عموماً برای اعضای AD PRO محفوظ است.

source: https://www.architecturaldigest.com/story/icff-2024-homing-in-on-craft-bespoke-the-art-of-making-is-set-to-unveil