6 تا از معروف ترین خانه های قتل در تاریخ آمریکا

مردم مدت‌هاست که مجذوب خانه‌های قتل شده‌اند، به‌طوری‌که تعداد فیلم‌های مورد علاقه تلویزیونی و فیلم‌های باکس آفیس حول مکان‌هایی که اتفاقات غیرقابل تصوری در آن‌ها اتفاق افتاده، نشان می‌دهد. از داستان جنایی واقعی تبدیل به کلاسیک 1979 ترسناک آمیتیویل به اولین حضور در سال 2011، که جرقه زد داستان ترسناک آمریکایی فرانچایز گلچین (به سادگی ترجمه شده: خانه قتل)، دسیسه‌هایی که در پس‌زمینه‌های تاریک اتفاق می‌افتند برای چندین دهه برای جذب بینندگان کافی بوده است.

در زندگی واقعی، خانه‌هایی که زمانی صحنه‌های جنایت بوده‌اند، گاهی اوقات به دلیل گذشته‌ی انگ‌زننده‌شان، فروش با مشکل مواجه می‌شوند. عمارت به سبک تودور که در قلب قتل جان بنت رمزی در بولدر، کلرادو قرار داشت، در بهار امسال پس از کاهش قیمت‌های متعدد و بدون خریدار، از بازار خارج شد. با این حال، کاهش قابل توجه ارزش همیشه مناسب نیست. حدود 20 مایل دورتر، خانه واتس در فردریک، کلرادو – جایی که کریس واتس همسر باردار خود، شانان را کشت، در موردی که خشم عمومی و ویرایش های مستند زیادی را برانگیخت – از فروش سال 2022 تا فهرست خود، 29 درصد افزایش قیمت داشت. . اوایل امسال، با توجه به Realtor.com.

دکتر رندال بل با سهم منصفانه خود از دارایی‌هایی که برای همیشه توسط افسانه‌های مفتضحانه و پرمخاطب آن‌ها لکه‌دار شده‌اند برخورد کرده است. به عنوان مدیر عامل Landmark Research، شرکتی که متخصص در اقتصاد خسارت اموال است، بل در مواردی از جمله خانه رمزی، خانه نیکول براون سیمپسون در برنت‌وود و خانه سانتافه، کالیفرنیا، که محل انتشار بود، حفظ شده است. فرقه دروازه بهشت خودکشی دسته جمعی در تجربه بل، چنین املاک بی اعتباری معمولاً بین 15 تا 25 درصد کاهش ارزش خواهند داشت. در حالی که وقایعی که در این خانه ها رخ می دهد ممکن است عابران را به خود جلب کند، بل می گوید که رونق واقعی جرم و جنایت بعید است در چنین شرایطی باعث افزایش ارزیابی شود.

افراد زیادی هستند که علاقه شدیدی دارند (به خانه های قتل)، اما من افراد خاصی را نمی بینم. خریداری کردن این خانه ها به دلیل شیفتگی آنها به جنایت; بلکه تخفیف می گیرند. همانطور که در مورد املاک تخریب شده در طوفان کاترینا (که بیل نیز روی آن کار کرد)، خریداران تمایل دارند برای دریافت قیمت‌های بهتر از آنچه معمولاً در آن منطقه به دست می‌آورند، «جلوگیری کنند»: بیل توضیح می‌دهد: «این همان مفهوم ورشکستگی است. “مردم املاک مضطرب را می خرند و (محل قتل ها) دارایی های مضطرب هستند.”

به نظر می رسد تخریب کامل خانه برای کسانی که سعی در تخلیه یک خانه قتل دارند، ملاحظات رایجی باشد. زمانی که ملک تحت مالکیت آنها قرار می گیرد، شهرداری که ملک مورد انگ در آن قرار دارد، گاهی اوقات مناسب می بیند که دستور تخریب عمارت را بدهد تا ظاهری بسته شود. در سال 2011، خانه ای که “کلولند خفه کننده” آنتونی سوول اجساد قربانیان خود را در آن نگهداری می کرد، در مقابل دیدگان گروهی از تماشاچیان راضی تخریب شد. گزارش شده است که اعضای خانواده کشته شدگان توسط سوول نامه ای از شهر دریافت کردند که به آنها اطمینان داده بود که تخریب خانه “به گونه ای انجام خواهد شد که هیچ قطعه ای از اموال باقی نماند”، اقدامی که در این یادداشت آمده است “به منظور انجام این کار”. از اقداماتی که موجب بی احترامی به یاد عزیزان شما، خانواده و جامعه ما می شود جلوگیری کنید.

source: https://www.architecturaldigest.com/story/6-infamous-murder-houses