28 بهترین مبل چرمی برای فضاهای شیک

پیدا کردن بهترین مبل چرمی یک کار خسته کننده و دشوار است. شاید این خود ما باشیم، اما وقتی به مبلمان چرمی فکر می کنیم یا عبارت مبل چرمی را می شنویم، اولین چیزی که در ذهنمان نقش می بندد یک هیولای سیاه بزرگ (شاید L شکل!) با کوسن های غمگین و فلاپی به عنوان تکیه گاه دست است. اما علیرغم شهرت تا حدودی بد، در واقع مبل های چرمی شگفت انگیزی در جهان وجود دارد که عالی به نظر می رسند و همچنین راحت هستند.

برترین ها:

  • بهترین صندلی چرمی سکشنال: صندلی 3 نفره چرمی گبی، 4795 دلار در طراحی داخلی
  • بهترین مبل سرمایه گذاری: مبل چرمی سون تافت، 1999 دلار در مقاله
  • جادارترین: مبل چرمی بیلی اسکوئر، 2640 دلار در Wayfair
  • بهترین گزینه بدون پا: مبل راحتی چرمی جاناتان، 4269 دلار در Castlery
  • بهترین برای دراز کشیدن: مبل چرمی هارمونی، 3679 دلار در West Elm
  • قابل تنظیم ترین: مبل چرمی بازوی مربعی ترنر، 3549 دلار در انبار سفال
  • بهترین برای فضاهای کوچک: مبل چرمی آریا، 3999 دلار در Sixpenny
  • بهترین شکل مبل: مبل مدولار لووا توسط گابریل تان، 5304 دلار در Design Inside Reach
  • مقرون به صرفه ترین:مبل تختخواب شو کالکشن Lucid Comfort، 480 دلار در Target

اگرچه قطعات کلکسیونی شایسته فهرست آرزوها از سازندگان مدرن اواسط قرن مانند توبیاس اسکارپا، ماریو بلینی، و دی سیدی ممکن است ده ها هزار هزینه برای شما داشته باشد، نسخه های معاصر بسیار خوبی وجود دارند که بدون شکستن هزینه ها با حال و هوای شما سازگار هستند. برخی از موارد دلخواه ما را از خرده فروشان برتر (ارائه چرم اصل و مصنوعی) در زیر خریداری کنید:

طراحی داخلی صندلی چرمی گبی به صورت اسپلیت است

با این مبل چرمی بسیار قابل تنظیم از Interior Define دقیقاً آنچه را که برای فضای زندگی خود می خواهید بدست آورید. این صندلی پر از پر و بالشتک های پشتی دارد که راحتی را از همه جهات تضمین می کند و فضای زیادی را برای دراز شدن و استراحت فراهم می کند.

این مقاله در مورد دسترسی و کیفیت در مورد مبلمان آنها است. یکی از انتخاب‌های شخصی ما برای بهترین بخش‌ها، این کتاب پرفروش – که در بوم کامل آنیلین، مخمل، و چرم (به‌علاوه دو بالش!) عرضه می‌شود – از این قاعده مستثنی نیست.

مبل دست مربعی چرم بیلی

Wayfair همیشه مجموعه ای از مبلمان مقرون به صرفه از جمله مبل ها را دارد. این خرده‌فروش گزینه‌های چرم مصنوعی فراوانی دارد، اما مجموعه‌ای از مبل‌های ساخته شده از چرم طبیعی با کیفیت بالا را نیز ارائه می‌کند – مانند این مبل که برای یک اتاق استراحت یا اتاق نشیمن طبقه پایین عالی است. خطوط تمیز به اتاق استراحت شما کمک می کند تا در کنار هم به نظر برسد، در حالی که نشستن عمیق و پاهای ناپدید شده راحتی را فراهم می کند که باعث می شود برای یک چرت خوب شیرجه بزنید.

مبل راحتی چرمی جاناتان Castleery با بازو

در اینجا یک مبل چرمی بسیار جذاب با طراحی مدولار وجود دارد که برای قرار دادن پاهای شما بر روی میز قهوه نزدیک یا فقط استراحت در فضای نشیمن مدرن شما عالی است. علاوه بر این، دو رنگ چرم غنی را می توانید انتخاب کنید.

مبل چرمی West Elm Harmony

این مدل صندلی عمیق که توسط West Elm “راحت ترین مبل تا کنون” لقب گرفته است، یک طراحی مبل محکم و مدرن است که حتی با چرم طبیعی یا گیاهی انتخاب می شود. بالشتک های مخملی روی بازوها نیز حس جذابی به آن می بخشد.

مبل چرمی بازو مربعی ترنر

این مبل با طرحی کلاسیک در اندازه های مختلف بسته به نیاز شما موجود است. بسته به ظاهری که می خواهید آن را با یا بدون سر ناخن تهیه کنید.

مبل چرم شش پنی آریا

نه خیلی بزرگ، نه خیلی کوچک: این نیمکت چرمی را صندلی مناسبی برای فضای کوچک خود در نظر بگیرید. فقدان بازو به آن احساس آرامش می دهد، اما مواد و رنگ ها آن را زیبا و پیچیده نشان می دهند.

مبل سکشنال چرمی Castlery Dawson

آیا یک مبل می خواهید که در اصل یک تخت باشد؟ این دقیقاً همان چیزی است که با این مبل سکشنال از Castlery به دست خواهید آورد. طراحی چرمی بیش از حد باعث استراحت، استراحت و چرت زدن می شود. آن را برای سینمای زیرزمین یا هر سالن بزرگی تهیه کنید. احتمال زیادی وجود دارد که این تشک جایگزین تشک اتاق خواب شما شود.

مبل مدولار لووا توسط گابریل تان از هرمان میلر طراحی شده است

بازوهایی که دور این مبل چرمی تمام دانه پیچیده شده اند انگار خودشان را در آغوش گرفته اند و ما از آن سیر نمی شویم. این به مبل های ناراحت کننده در اتاق خواب های طولانی مدت با یک فیلتر لوکس بزرگ اشاره دارد. بازوها و پشت را می توان خم کرد و حرکت داد تا دقیقاً در جایی که می خواهید پشتیبانی شود. این در 14 رنگ مختلف چرم عرضه می شود، بنابراین تصمیم گیری در مورد یک رنگ کار دشواری خواهد بود.

مبل سه پوسته چرم مصنوعی Hoskins

آیا می خواهید مانند یک جنتلمن یا بانوی شیک انگلیسی باشید که در یک اتاق نشیمن یا مطالعه با نور کم، یک لیوان ویسکی یا شراب می نوشید؟ این مبل به سبک چسترفیلد می تواند در این مورد کمک کند. شما نمی توانید با یک طراحی کلاسیک و بزرگ با چند تافت اشتباه کنید، به خصوص اگر با فضای بزرگ کار می کنید. چند بالش برجسته اضافه کنید و آماده هستید.

مبل چرم زینی ناهموار CB2 Forte

شما فقط می توانید بگویید که برخی از مبلمان با گذشت زمان بهتر می شوند و این پیش بینی ما برای این طراحی است که توسط یک قاب چوبی جامد هدایت می شود که فوراً هر اتاق نشیمن را به یک فضای بسیار دنج ارتقا می دهد. آیا کسی می تواند بگوید “ارتعاشات کتابخانه”؟

مبل چرمی Willoughby با 2 کوسن

مبل Willoughby Anthropologie تعادلی عالی برای افرادی است که عاشق مواد چرمی هستند اما نمی خواهند رنگ به فضای خود را قربانی کنند. پایه‌های افرای محکم، جزئیات طلایی و شبح لحافی به این مبل ظاهری قدیمی می‌دهد که به خوبی با سبک دکور التقاطی جفت می‌شود.

و برای کسانی که ظاهر کلاسیک چرم را دوست دارند، این مبل چرم مصنوعی وگان از Albany Park یک معامله واقعی است: شیک، راحت، و برای مانور دادن به راحتی در فضاهای تنگ طراحی شده است.

مبل چرمی بازیافتی از Urban Outfitters

شما می توانید با انتخاب بین صندلی های دست چپ، صندلی های راست بازو یا صندلی های بدون بازو در این تعداد از Urban Outfitters، مبل مدولار خود را بسازید. اثاثه یا لوازم داخلی چرمی بازیافتی کاملاً مورد استفاده قرار گرفته اند، بنابراین احساس می کنید سال ها و سال ها در فضای شما بوده است.

مبل چرم وگان بازسازی شده Crate & Barrel Wells

اگر از آن دسته افرادی هستید که ظاهر مبل چرمی را دوست ندارید اما می خواهید استحکام و احساس آن را داشته باشید (ما متوجه شدیم، انتخاب یک طرف آن سخت است)، این ممکن است کاملاً در سوراخ مبل شکل قرار گیرد. قلب تو. پایه های آهنی قاب پوشیده از چرم (وگان) را تثبیت می کند و بالشتک های محکم صندلی، فرود نرمی را پس از یک روز کاری سخت فراهم می کند.

مبل تختخواب شو فوتون از مجموعه Lucid Comfort

نه تخت، نه مشکلی. این مبل چرمی خوابیده می تواند به راحتی با لمس انگشتان شما از مبل به تختخواب تبدیل شود. پشت پرده نیز ظرافت بیشتری به آن بخشیده است.

مبل 2 نفره چرمی Puro Block Nomad

وقتی به یک مبل با قابلیت شخصی سازی بسیار فکر می کنیم، مبل چرمی بارو نومد به ذهن می رسد. این برند سه رنگ، شش نوع پایه فلزی یا چوبی را ارائه می‌دهد و همچنین دارای مجموعه‌ای از شکل‌های تکیه‌گاه است که به شما در ایجاد یک طرح سفارشی کمک می‌کند.

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که فضای زیادی دارید (حسادت می کنید)، مبل سکشی تهیه کنید که برای افراد زیادی مناسب باشد. می توانید این گزینه را در گوشه ای طبیعی از خانه خود قرار دهید یا از آن برای جداسازی اتاق نشیمن خود از اتاق غذاخوری یا آشپزخانه استفاده کنید.

مبل سه تیکه چرمی آرهاوس رولند

این صندلی پدربزرگ شما نیست. این خودروی سه نفره از برند رده بالا Arhaus طراحی بیش از حد صندلی معمولی شما را تقلید می‌کند، اما به لطف قاب باریک، آن را به روشی ظریف‌تر و زیباتر به تصویر می‌کشد.

این مبل واقعاً چیزی است عاریه ای و چیز جدیدی برای کسانی که دوست دارند مبلمانشان کمی پیشینه داشته باشد. مبل Replay یک ادای احترام به مجموعه نمادین 2002 EQ3 است. هر مبل EQ3 Replay به سفارش ساخته شده است و در بیش از 130 نوع پارچه یا چرم و همچنین طیف گسترده ای از تنظیمات مقطعی موجود است.

ما فکر می کنیم که طراحی مجلل این مجموعه کلستون شایسته است که نقطه کانونی در دکوراسیون منزل شما باشد. تکیه‌گاه‌های سر منحصربه‌فرد با زاویه دلخواه شما قابل تنظیم هستند و در صورت عدم استفاده نیز می‌توانند تا شوند. بعلاوه، آیا نمی خواهید فقط در آغوش گرم آن بالش های بزرگ بخوابید؟

مبل چرمی مدرن از Dunin

این چرم سه نفره کم آویز که در دو چرم قهوه‌ای شیک موجود است، به لطف روکش فوق‌العاده راحت آن که توسط یک قاب چوبی جامد پشتیبانی می‌شود، یک قطعه استراحت رویایی است.

مبل چرم مصنوعی Dreamsir 80 اینچی

در حالی که نمی توانید با یک مبل چرمی قهوه ای کلاسیک اشتباه کنید، همیشه ایده خوبی است که گزینه های رنگی متنوعی برای انتخاب داشته باشید. به عنوان یک متریال، چرم در حال حاضر غنی و دلپذیر به نظر می رسد، اما با چرم در رنگ های جواهری مانند آبی و سبز، این مبل دریم سیر در دسترس به طراحی داخلی شما کمک می کند. به علاوه، مقرون به صرفه است و با کوپن فعلی کمتر از 500 دلار به فروش می رسد.

مبل چرم اصل برونو 86.5 اینچ

ما تا کنون بسیاری از شبح‌های مدرن اواسط قرن را در این گردآوری به نمایش گذاشته‌ایم، اما ظاهر قدیمی این مبل دهه 1970 از Joss & Main را نیز دوست داشتیم. مطمئناً می توانید در حین نوشیدن یک کوکتل و استراحت روی این قطعه، برخی از حالات دنج و دنج را کانالیزه کنید، و ظاهری شبیه به سالن دارد.

مبل چرمی مشکی Mardones

مبل دیگری به سبک دهه 70 که بیشتر به منحنی‌ها متکی است تا خطوط ثابت، این عدد شیک از CB2 ظاهری تیره‌تر و پایین‌تر را نشان می‌دهد که می‌تواند لطافتی را به اتاق نشیمن ساده‌تر و صنعتی‌تر بیافزاید.

اگر به دنبال شکلی هستید که فضایی را در زیرزمین یا زیرزمین خانه شما اشغال کند، این مبل کاملاً کار می کند. بازوهای بزرگ و پاهایی که به سختی قابل مشاهده هستند، این شبح را برای شب های فیلم آینده در پروژکتور فیلم جذاب می کند.

مبل راحتی IKEA Finnala

این طرح که از چرم طبیعی ساخته شده و در رنگ‌های مشکی یا قهوه‌ای موجود است، با راز کوچکی همراه است: صندلی به یک انبار مخفی باز می‌شود. از آنجایی که آنها مدولار هستند، می توانید با تغییر فضای خود عناصر صندلی را اضافه یا کم کنید.

مبل نیکو اشلی به سمت طراحی ترکیبی منحصر به فرد صندلی و صندلی متمایل شده است، اگرچه این بدان معنا نیست که کوسن های چرمی آن ناراحت کننده هستند. در واقع، قاب چوبی در مقایسه با سایر مبل ها کم حاشیه است و آن را به قطعه ای عالی برای یک اتاق نشیمن یا آپارتمان کوچک جذاب تبدیل می کند.

سوالات متداول در مورد مبل چرمی

چرا باید مبل چرمی بخریم؟

اول اینکه مبل های چرمی بسیار بادوام هستند. گفته می شود چرم چهار برابر بیشتر از یک مبل پارچه ای دوام می آورد، ناگفته نماند که اصلاح چرم قدیمی در حال حاضر مد شده است. ارزشش را دارد: مبلمان چرمی بادوام برای مدت طولانی با شما خواهند ماند.

علاوه بر این، پوست ضد حساسیت است. هر نوع چرمی که انتخاب می کنید، فقدان الیاف باز به معنای عدم جمع آوری گرد و غبار یا سایر مواد حساسیت زا است. (آن را بگیر، موهای حیوان خانگی!)

چگونه از مبل چرمی مراقبت کنیم

مبل چرمی خود را به طور مرتب با یک پارچه خشک پاک کنید. همچنین باید روی یک نرم کننده چرمی ملایم نیز سرمایه گذاری کنید. برای کمک به حفظ کیفیت و جلوگیری از بدتر شدن ترک‌ها، لکه‌ها و هر گونه لک دیگر، می‌توانید این را به صورت ماهانه روی مبلمان خود اعمال کنید. اگر می خواهید روش های بیشتری برای درخشان نگه داشتن مبل چرمی جدید خود بیاموزید، توضیح ما را در مورد نحوه تمیز کردن مبلمان چرمی بخوانید.

source: https://www.architecturaldigest.com/story/were-suddenly-feeling-leather-sofas