21 گل تابستانی برای یک باغ خانه رنگارنگ

آب و هوای استخر و باربیکیو عالی است، اما کالیدوسکوپ رنگ‌هایی که از زمین بیرون می‌آیند ممکن است بهترین جذابیت شما در تابستان باشد. اجازه دهید این 21 گل تابستانی – در رنگ های روشن و اشکال ترفندی – به شما الهام بخشد تا یک قطعه پر جنب و جوش از خودتان بکارید. در میان این انتخاب‌ها، گیاهان چند ساله مورد علاقه باغبان‌های حرفه‌ای و همچنین شاخه‌های کم نگهداری مناسب برای مبتدیان را خواهید یافت. گل هایی تا 15 فوت ارتفاع دارند، شکوفه هایی که بوی نسیمی که از پنجره های شما می آید را استشمام می کنند و گلبرگ ها مطمئنا گرده افشان هایی مانند پروانه ها و مرغ مگس خوار را به باغ شما جذب می کنند. بنابراین بیل خود را بیابید و قوطی آبیاری خود را آماده کنید. زمان رشد فرا رسیده است.

چگونه از گل های تابستانی مراقبت می کنید؟

21 دستورالعمل مراقبت از گل زیر بسته به گل و محل زندگی شما متفاوت است. اما یک جزئیات وجود دارد که هر پرورش دهنده باید بداند – منطقه سختی او. این معیاری است که باغبان برای تعیین اینکه کدام گیاهان در یک مکان خاص رشد می کنند، استفاده می کنند. برای پیدا کردن منطقه خود، به سادگی کد پستی خود را در بالای نقشه منطقه سختی گیاه USDA وارد کنید.

چه گل های تابستانی برای باغ بالکن مناسب هستند؟

بدون نیاز به فضای گسترده یا حتی باغ. در زیر ایده هایی برای یک باغچه کوچک با گل های مناسب برای بالکن و بالکن پیدا خواهید کرد. به ادریسیا، گل همیشه بهار، گل شمعدانی، گاردنیا، گل اطلسی و مینی گل رز توجه ویژه ای داشته باشید.

کدام گل های تابستانی خوشبوترند؟

برای باغی که نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه بوی زیبایی نیز دارد، انواع خاصی از گل شمعدانی (در ادامه بیشتر)، گاردنیا، اسطوخودوس و مومیایی زنبور عسل را در نظر بگیرید.

کدام گل های تابستانی برای دسته گل مناسب هستند؟

گل فروشی را رها کنید و برای گل های بریده و چیدمان های زیبا به باغ خود بروید. کلید رشد گل هایی که در یک دسته گل موفق می شوند، انتخاب گیاهان با ساقه های قوی است. زینیا، گل ژربرا و نیلوفرهای شرقی مجموعه ای از رنگ ها را ارائه می دهند که ارزش برش را دارند.

source: https://www.architecturaldigest.com/gallery/summer-flowers-for-the-most-colorful-home-garden