21 بهترین مارک تشک (2024): کاسپر، شهد، و بیشتر

هلیکس Midnight Luxe، تست شده توسط ژاکلین ولادیس

چه چیزی در مورد این برند تشک برای شما متمایز است؟ Helix Sleep واقعاً بازخورد مشتری را مورد توجه قرار می دهد و به بهبود تشک های فوق العاده خود ادامه می دهد. آخرین نسخه هلیکس Midnight Luxe یک رویای مطلق است!

چه چیزی را در مورد این تشک دوست دارید؟ من کاملا به یک تشک هیبریدی نیاز دارم. در خواب پرت می‌کنم و می‌چرخم، باید خونسرد بمانم، و به سادگی باید پشتیبان کمر و گردنم داشته باشم! تشک های مموری فوم بسیار مد روز هستند، اما من سختگیر هستم – من چیزی خیلی نرم یا خیلی سفت، خیلی گرم یا خیلی سرد نمی خواهم، باید درست باشد. هلیکس Midnight Luxe به سادگی مناسب است.

اگر می‌توانستید چیزی را در مورد آن تغییر دهید، آن چه چیزی بود؟ این سوال در مورد هلیکس صدق نمی کند. این تشک کامل است.

این تشک در مقایسه با تشک های دیگری که روی آن ها خوابیده اید چگونه است؟ هلیکس Midnight Luxe اوج لوکس در مورد تشک است. شما می توانید جلوه ای مشابه از Allswell Supreme یا Leesa Hybrid دریافت کنید، اما هلیکس Midnight Luxe کرم د لا کرم است. قطعه مقاومت. تشک به پایان همه تشک.

آیا دوباره از این برند تشک خرید می کنید؟ کاملا. به خصوص که من می دانم هلیکس چگونه به صورت علمی و جدی به ساخت محصول خود می پردازد. مانند یک شراب خوب، این تشک ها فقط با گذشت زمان بهتر می شوند.

تشک بافندگی و برگی ساعتوا

  • تحویل: حمل و نقل رایگان، تحویل دستکش سفید، راه اندازی در اتاق، برداشتن تشک و فونداسیون، هزینه 99 دلار برای بازگشت
  • ضمانتنامه: 15 سال گارانتی، 100 شب آزمایشی خواب

Saatva Loom & Leaf، تست شده توسط مشارکت کننده Bailey Berg

چه چیزی در مورد این برند تشک برای شما متمایز است؟ اول از همه، تشک های ساتوا سازگار با محیط زیست هستند. این همان چیزی بود که من را در وهله اول جذب این برند تشک کرد. تشک های آنها شامل تخت هایی با سطوح و سبک های مختلف است. در حالی که همه آنها گزینه های تشک خوبی به نظر می رسیدند، وعده Loom & Leaf برای خنک کردن بدن شما و ایجاد تسکین نقطه فشار به طور خاص برجسته بود.

چه چیزی را در مورد این تشک دوست دارید؟ این قابل تنفس ترین و راحت ترین تشکی است که تا به حال امتحان کرده ام. همچنین هیچ انتقال حرکتی وجود ندارد، که خوابیدن در طول شب را برای افراد سبک خواب راحت‌تر می‌کند.

اگر بتوانید چیزی را در مورد این تشک تغییر دهید، آن چه چیزی است؟ به معنای واقعی کلمه چیزی به ذهن نمی رسد.

آیا دوباره از این برند تشک خرید می کنید؟ 100% بله

تنظیم چگونه بود؟ انگشتم را بلند نکردم جز اینکه به کجا می خواهم اشاره کنم. Saatva خدمات تحویل رایگان دستکش سفید دارد، بنابراین آنها همه چیز را برای شما آماده می کنند. اگر می‌خواستیم از شر یک تشک قدیمی خلاص شویم، همان راننده‌ها آن را با خود می‌بردند (اگرچه ما به آن خدمات نیاز نداشتیم).

تشک چقدر محکم است؟ ما به طور خاص سفارش دادیم زیرا قرار بود محکم باشد. من و شریکم به شوخی می گوییم که احساس می کنیم در دریای راحتی شناور هستیم. افت کمی وجود دارد. من فکر می‌کنم هر نوع خواب‌آلودی – خواب‌های پهلو، شکم‌خواب‌ها و پشت‌خواب‌ها به طور یکسان – این انتخاب حمایتی را دوست دارند.

تشک در مقیاس 1 تا 10 (که 10 راحت ترین است) چقدر راحت بود؟ میشه بگم 11؟ من در واقع از روی تخت کار کرده ام زیرا راحت ترین نقطه در خانه است.

source: https://www.architecturaldigest.com/story/best-mattress-brands