20 خانه خیره کننده ساخته شده در طبیعت

بزرگترین میراث فرانک لوید رایت خانه های مدرن او است که به راحتی در طبیعت ساخته شده است. از نمونه‌های واضح‌تر مانند Fallingwater در پنسیلوانیا گرفته تا روش‌هایی که اشکال ارگانیک یافت شده در طبیعت تقریباً روی هر طرحی که او در خواب دیده بود، تأثیر گذاشت. رایت یک بار گفت: “طبیعت را مطالعه کنید، طبیعت را دوست داشته باشید، به طبیعت نزدیک شوید.” “این هرگز شما را ناامید نخواهد کرد.” جای تعجب نیست که پیدا کردن یکپارچگی، تعادل و گفتگو بین فضای داخلی و بیرونی بدون شک بزرگترین هدیه معمار نمادین بود.

اگرچه رایت احساس می کرد که معماران باید طبیعت را مطالعه کنند، جان راسکین آن را کمی فراتر برد. نویسنده عصر ویکتوریا یک بار خاطرنشان کرد که یک معمار باید «به تپه‌های ما فرستاده شود و اجازه دهیم در آنجا مطالعه کند که طبیعت با تکیه‌گاه چه چیزی را با گنبد می‌فهمد». چه تحت تاثیر رایت، چه راسکین یا دیگری، از جمله طبیعت در جهان ساخته شده توصیه هایی است که بسیاری از معماران در طول سال ها دنبال کرده اند.

همانطور که معماران و مشتریان آنها از تأثیر ساخت و ساز بر آب و هوا آگاه تر می شوند، بسیاری از استعدادها تلاش می کنند تا مطمئن شوند که طرح های آنها نه تنها محیط را بهبود می بخشد بلکه از محیط زیست محافظت می کند. ویژگی هایی مانند بام های سبز و معماری غیرفعال به اتصال خانه ها به سایت هایشان کمک می کند و جایگزین های پایداری برای سیستم های گرمایش و سرمایش سنتی ارائه می دهد.

اینجا، آگهی به برخی از بهترین نمونه های این موضوع نگاه می کند. از یک خانه صحرایی به شکل عنکبوتی که ساخت آن نزدیک به دو دهه طول کشید تا یک خانه کوچک که در داخل تپه ای در فرانسه ساخته شده است، این خانه های خاص بیشتر شبیه هنر قابل زندگی به نظر می رسند. این اقامتگاه‌ها با تراس‌های کنار صخره، استخرهای بی‌نهایت چشمگیر، و فضاهای نشیمن در میان تاج‌پوش درختان، زندگی در فضای باز و سرپوشیده را به سطح جدیدی می‌رسانند. در زیر، 20 خانه خیره کننده ساخته شده در طبیعت را پیدا کنید.

محتوای آتش بازی

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

source: https://www.architecturaldigest.com/gallery/stunning-homes-built-into-nature