17 بهترین قهوه ساز سال 2024 که شما را در طول روز سرگرم می کند

Breville Precision Brewer Thermal از فولاد ضد زنگ برس خورده یکی دیگر از قهوه سازهای با کیفیت بالا و قابل برنامه ریزی است که یک فنجان جو فوق العاده را می سازد. این یک انتخاب عالی برای یکی از بهترین قهوه سازهای قطره ای است. قهوه‌ساز 60 اونسی دارای دو سبد دم‌آوری است: یکی پهن و دارای کف صاف (برای مقادیر بیشتر قهوه) و دیگری کوچکتر و مخروطی شکل (برای مقادیر کمتر). اگرچه مخزن آب قابل جابجایی نیست، اما به طور شگفت انگیزی گسترده است و نگرانی در مورد ریختن آب در سرتاسر مکان را از بین می برد، همانطور که برخی از ما در هنگام حواس پرتی مستعد انجام آن هستیم. یکی دیگر از نکات خوب این است که مخزن آب را هم در اونس و هم در فنجان اندازه گیری می کند، علاوه بر این دارای نشانگرهای خطی برای یک فنجان، نصف قفسه و یک قفسه کامل است. من تمایل دارم بین 16 تا 20 اونس دم بکشم، و وقتی کمتر از 20 اونس است، Breville Precision Brewer به اندازه کافی بصری است که متوجه این موضوع شود، و سپس به طور خودکار تنظیمات دم را تنظیم می کند تا اطمینان حاصل شود که طعمی قوی دارم.

قهوه ساز دارای عملکردهای ساده ای است: یک شماره گیری، یک دکمه شروع و لغو، و یک صفحه نمایش LCD. چندین تنظیمات دم کردن برای انتخاب وجود دارد: سریع، طلایی، قوی، روی یخ، دم سرد و My Brew. هنگام استفاده از تنظیمات My Brew، قهوه را می توان با زمان شکوفه (از 30 تا 60 ثانیه)، دمای دم (بین 197 تا 204 درجه توصیه می شود) و سرعت جریان (آهسته، متوسط، سریع) سفارشی کرد. هنگامی که چرخه دم کردن به پایان رسید، ساعت زمان از زمان دم کردن را نشان می دهد.

طرفداران:

  • گزینه های مختلف دم کردن از جمله یخ و دم سرد
  • سبدهای دو فیلتر
  • کاراف حرارتی
  • آبجو دارای گواهینامه SCA

معایب:

  • مخزن آب قابل جابجایی نیست

قهوه ساز و اسپرسوساز De'Longhi Magnifica

  • ابعاد: 9.44 × 14.17 اینچ 17.32 اینچ
  • ظرفیت دم کردن: 8 اونس / 60 اونس مخزن آب
  • نشانگر رسوب زدایی: دارد
  • قابل برنامه ریزی: بله

اگر می خواهید مهارت های باریستا خود را تقویت کنید، دوستان و اعضای خانواده خود را تحت تأثیر قرار دهید و زمان کمتری را در کافی شاپ بگذرانید، دستگاه قهوه و اسپرسوساز De'Longhi Magnifica Evo را در نظر بگیرید. نه تنها قهوه خوشمزه دم می کند، بلکه دستگاه با کیفیت بالا می تواند اسپرسو، کاپوچینو، لاته ماکیاتو، روی یخ و لاته سفارشی نیز درست کند. این دستگاه همچنین می تواند آب گرم را برای شکلات داغ و چای پخش کند. فناوری LatteCrema System از یک کف ساز دستی برای ایجاد هنر بافتی استفاده می کند و کف کننده را می توان با شیر معمولی و شیرهای جایگزین استفاده کرد.

علاوه بر این، قهوه ساز و اسپرسو ساز دارای یک آسیاب مخروطی شکل با 13 تنظیمات است، اما می توان از آن دور زد و به جای آن از قهوه آسیاب شده برای تهیه یک قابلمه یا فنجان قهوه استفاده کرد. با وجود اینکه دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز قابل برنامه ریزی عملکردهای زیادی دارد، استفاده از آن بسیار راحت بود. این به خاطر نمادهای لمسی رنگی در بالای دستگاه قهوه جوش است.

source: https://www.architecturaldigest.com/story/the-best-coffee-makers