14 بهترین تشک در آمازون در حال حاضر (2024)

و البته، ما سیاست‌های بازگشت آمازون، دوره‌های آزمایشی و ضمانت‌نامه‌های آمازون را در نظر گرفتیم تا تعیین کنیم آیا خرید آنلاین تشک به اندازه خرید در فروشگاه راحت است یا خیر.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه آزمایش تشک، روش تست خواب ما را ببینید.

هنگام خرید تشک در آمازون به چه نکاتی توجه کنید

مطمئناً، ممکن است انتخاب تشک با بالاترین امتیاز یا محبوب‌ترین تشک در آمازون آسان باشد، اما برای تعیین اینکه کدام تشک برای شما مناسب است، باید چند فاکتور اضافی را در نظر بگیرید (و ممکن است مورد علاقه شما نباشد). خواب یک موضوع کاملا شخصی است و چیزی که ممکن است برای یک خریدار یک تشک رویایی به نظر برسد ممکن است یک شب (یا چندین شب) برای شما پرت و پرت باشد.

خوشبختانه، مواردی وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید تا به شما در پیدا کردن تشک مناسب در آمازون کمک کنند. در اینجا نحوه یافتن بهترین تناسب اندام و البته بهترین خواب شبانه آمده است.

مواد

تشک ها با طیف گسترده ای از مواد عرضه می شوند. بسته به تشک، ممکن است فوم حافظه، ژل خنک کننده، پنبه، لاتکس، ابریشم، حتی بامبو یا ترکیبی از مواد پیدا کنید.

هر ماده هدف متفاوتی را دنبال می کند. برخی، مانند ژل خنک کننده و بامبو، تهویه و تنظیم دما را برای جلوگیری از تعریق شما در طول شب فراهم می کنند. برخی دیگر، مانند مموری فوم، به فرم بدن شما کمک می کنند تا حمایت و کاهش فشار هدفمند را فراهم کنند. افراد مبتلا به آلرژی یا افرادی که به مواد خاصی حساس هستند نیز به سمت لاتکس جذب می شوند که به طور طبیعی ضد حساسیت است.

هیچ ماده ای بهتر از دیگری نیست، اما بسیاری از خریداران تمایل دارند به دنبال تشک هایی باشند که حاوی مواد خنک کننده یا کانتور هستند. اهداف خود را برای تشک جدید در نظر بگیرید (به عنوان مثال، آیا گرم می خوابید؟) تا مشخص کنید کدام مواد به شما کمک می کند تا خوب بخوابید.

استحکام

بیشتر تشک ها در یکی از سه سطح سفتی مانند نرم، متوسط ​​یا سفت و یا ترکیبی مانند متوسط ​​نرم یا متوسط ​​سفت هستند. بسته به برند، این سطوح استحکام ممکن است نام‌های متفاوتی داشته باشند (مانند “مثل مخملی” به معنای “نرم”)، اما همه آنها به طور کلی یک هدف را دنبال می کنند.

استحکام تشک در اصل حمایتی است که ایجاد می کند، بنابراین تشک های نرم را به عنوان کمترین حمایت و تشک های سفت را به عنوان بیشترین حمایت کننده در نظر بگیرید. کسانی که به پشت می‌خوابند، برای حمایت بیشتر از کمر، تمایل دارند به سمت سمت سفت‌تر حرکت کنند، در حالی که خواب‌های پهلو ممکن است چیزی نرم‌تر را ترجیح دهند.

وضعیت خوابیدن

مانند استحکام، وضعیت خواب نیز یک اولویت شخصی است که در نهایت تعیین می کند چه نوع تشکی برای شما راحت تر است. اگر به پهلو می خوابید، بهتر است به دنبال تشکی باشید که از لگن پشتیبانی می کند، در حالی که پشتی خواب ها ممکن است از تکیه گاه کمری هدفمند ارائه شده توسط مموری فوم (یا تشک هیبریدی که فنر داخلی را با فوم حافظه ترکیب می کند) خوششان بیاید.

اگر ترجیح می‌دهید روی شکم بخوابید، از تشکی که بیش از حد مخملی است دوری کنید، که ممکن است باعث شود شکم و باسن شما در تخت فرو برود و باعث ناراحتی یا درد شود.

خنک کننده

خنک کننده یک ویژگی ضروری است که بسیاری از خریداران تشک به دنبال آن هستند. همه ما در نقطه‌ای آنجا بوده‌ایم، تمام شب را می‌چرخانیم، زیرا هوا برای خوابیدن خیلی گرم است. ویژگی های خنک کننده به جلوگیری از گیر افتادن گرمای بدن در تشک کمک می کند و در عین حال قابلیت تنفس را نیز افزایش می دهد. برخی از موادی که در بالا ذکر کردیم، مانند ژل خنک کننده، پنبه و بامبو، به طور طبیعی قابل تنفس هستند. برخی از تشک ها نیز حاوی مس هستند که به دفع گرما کمک می کند.

دوره آزمایشی و گارانتی

تشک اغلب یک سرمایه گذاری بزرگ است، بنابراین مهم است که به دنبال تشک با دوره آزمایشی و گارانتی سخاوتمندانه باشید. به هر حال، ممکن است چند هفته تا چند ماه طول بکشد تا تشک به طور کامل شکسته شود، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که تشک شما آنطور که دقیقاً از جعبه طراحی شده است احساس نکند. دوره های آزمایشی از برندی به برند دیگر متفاوت است، اما می تواند از 90 روز تا یک سال کامل متغیر باشد.

source: https://www.architecturaldigest.com/story/best-mattresses-on-amazon