11 بهترین فرش در فضای باز برای زمین کردن هر فضا (2024)

تعداد کمی از قطعات تزیینی دارای قدرت بالا بردن یک پاسیو مانند بهترین فرش های فضای باز هستند. در واقع، بیشتر اوقات، آنها تمایل دارند بدون زحمت کل فضا را با زمین کردن مبلمان شما به هم ببندند و حس مقیاس را به منطقه ارائه دهند. از یک فرش دستباف در فضای باز با الهام از جنوب غربی گرفته تا یک فرش منطقه انتقالی مقاوم در برابر آب که الگو و پالت کالیفرنیای اواسط قرن را به یاد می آورد، گزینه ها به ظاهر نامحدود هستند.

وقتی نوبت به انتخاب شما می رسد، دو رویکرد وجود دارد که باید در نظر بگیرید: شروع با فرش و سپس حرکت به مبلمان فضای باز یا تصمیم گیری در مورد فرش پس از تکمیل شدن بقیه فضا. صرف نظر از اینکه کدام مسیر را انتخاب می کنید، نمی توانید اشتباه کنید. وقتی صحبت از فرش در فضای باز به میان می‌آید، واقعاً هیچ قاعده‌ای وجود ندارد: این روزها، طراحان نساجی سنت‌ها را زیر پا گذاشته‌اند و فرش‌هایی را با رنگ‌های وحشی و اشکال بدبو طراحی می‌کنند.

به علاوه، مهم نیست که چقدر ظریف هستند، آنها به طور خاص برای مناطق پرتردد مانند فضاهای بیرونی، اتاق‌های گلخانه و آشپزخانه طراحی شده‌اند، بنابراین می‌توانید انتظار دوام جدی داشته باشید. بنابراین، چه به دنبال چیزی کمی سنتی یا کمی بیشتر در خارج از کشور باشید، گزینه‌های زیادی دارید. پیشاپیش، بهترین فرش‌های فضای باز را کشف کنید که فضای شما را شیک می‌کند.

بیشتر این فرش‌ها در اندازه‌ها و/یا شکل‌های مختلف موجود هستند، اما به خاطر قیمت‌های قابل مقایسه، قیمت‌های 5X7 یا 6X9 را انتخاب کردیم. اگر به دنبال چیزی کوچکتر یا بزرگتر هستید، روی محصول کلیک کنید و به احتمال زیاد اندازه مورد نیاز خود را پیدا خواهید کرد.

انتخاب های برتر ما را خریداری کنید

همه محصولات برجسته در خلاصه معماری به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

source: https://www.architecturaldigest.com/gallery/best-outdoor-rugs