۷۱ خیابان زیبای جهان

بین خیابان‌های زیبا، سفرهای جاده‌ای خیره‌کننده، و قطارهای مسحورکننده، چیزی برای پیمودن این مسیر خوش‌منظره وجود دارد. این تجربیات نه تنها یک سفر هیجان انگیز را رقم می زند، بلکه به ما یادآوری می کند که چیزهای خوب و زیبا در اطراف ما هستند – تا زمانی که برای یافتن آنها وقت بگذاریم.

وقتی صحبت از خیابان ها می شود، ناگفته نماند که همه یکسان خلق نشده اند. از گذرگاه معمولی خود با چمن‌زار استفاده کنید و آن را با کامینیتو رنگارنگ مقایسه کنید که محله La Boca در بوئنوس آیرس را لنگر انداخته است: این دومی نه تنها یک عکس پر جنب و جوش را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند، بلکه به عنوان یادآور ریشه‌های محله در قرن نوزدهم نیز عمل می‌کند.

با این حال، خیابان ها مجبور نیستند یک درس تاریخ ارائه دهند یا در Technicolor ارائه شوند تا جذاب یا شایسته یک مسیر انحرافی از پیش برنامه ریزی شده یا لحظه آخری باشند. برخی از آنها به دلیل ویژگی های طبیعی خیره کننده خود قابل توجه هستند، مانند تونل شکوفه های گیلاس در بن، آلمان، که هر بهار برای چند هفته کوتاه شکوفا می شود. برخی دیگر، مانند شانزلیزه در پاریس، معماری بی‌نظیر را با درختان و فضای سبز کاملاً آراسته متعادل می‌کنند – برای پیاده‌روی ایده‌آل، چه قصد بازدید از خرده‌فروشی‌ها و رستوران‌های متعددی را که در کنار خیابان هستند، داشته باشید یا نه. با دنیایی دیدنی در اطراف ما، اجازه دهید این لیست به عنوان یادآوری برای یافتن زیباترین خیابان در شهر یا شهر شما باشد. اینجا، آگهی 71 مورد از زیباترین خیابان های جهان را بررسی می کند.

source: https://www.architecturaldigest.com/gallery/most-beautiful-streets-in-the-world