کورتنی کارداشیان در حال صحبت در مورد (بالاخره) نقل مکان با تراویس بارکر است

دو سال پس از ازدواج، به نظر می رسد کورتنی کارداشیان، ستاره تلویزیونی واقعیت و همسرش، تراویس بارکر، درامر Blink-182، خانواده های خود را زیر یک سقف خواهند آورد. زوج A-list که هر کدام عمارت های جداگانه ای در کالاباساس، کالیفرنیا دارند، در یافتن بهترین روش برای ادغام خانواده ترکیبی خود در یک خانواده محتاط بودند. (پارکر پدر دو فرزند و ناپدری یکی از ازدواج قبلی اش با شانا موکلر بازیگر است؛ کارداشیان با همسر سابق اسکات دیسیک سه فرزند دارد.) بنیانگذار پوش در یکی از قسمت‌های اخیر این برنامه توضیح می‌دهد: «زندگی با هم چون بچه‌ها در فضاهای خودشان بسیار راحت هستند». کارداشیان ها در این قسمت که سال گذشته فیلمبرداری شد، این زوج برای تولد پسرشان راکی ​​سیزده آماده می شوند.

کارداشیان ادامه می‌دهد: «به نظر می‌رسد که ما در حال حاضر برنامه‌ای داریم. ما به خانه او نقل مکان می کنیم، که یک بلوک دورتر است، و سپس خانه ام را در همان زمان بازسازی می کنیم تا بتوانیم همه با هم باشیم، زیر یک سقف با کودک زندگی کنیم. صرف نظر از هر گونه تغییر عمده، به نظر می رسد با اطمینان بتوان گفت که ستاره های واقعیت این روزها احتمالاً با هم زندگی می کنند، زیرا راکی ​​در ماه نوامبر در خانه والدو فرناندز طراحی شده توسط پارکر متولد شد.

فروشگاه درب باز

خانه های افراد مشهور را دوست دارید؟ برخی از موارد دلخواه ما را از سوفیا ورگارا، سینا میلر و موارد دیگر خریداری کنید.

پارکر در می 2022 گفت: “در حال حاضر، من فقط قصد دارم استودیوی خانگی خود را به یک اتاق دو طبقه تبدیل کنم تا بچه های کورتنی در اینجا احساس راحتی کنند.” تبلیغات تور خوابگاه. “در آینده، من فکر می کنم ما منتظر خواهیم بود تا چیزی بهتر از آنچه داریم پیدا کنیم، در هر کجا که فرود می آییم، به طرز باورنکردنی احساس برکت و قدردانی می کنیم، شاید این خانه بازسازی شده کارداشیان باشد.

همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید

فقط برای یک عضو AD PRO شوید 25 دلار 20 دلار در ماه.

فلش

اگرچه این اولین باری است که کارداشیان-پارکرها در یک خانه اصلی زندگی می‌کنند، این زوج در حال حاضر یک ملک مشترک دارند: یک خانه ساحلی 14.5 میلیون دلاری Carpinteria، کالیفرنیا که در اکتبر 2022 از Conan O'Brien خریداری شد.

source: https://www.architecturaldigest.com/story/kourtney-kardashian-talks-about-finally-moving-in-with-travis-barker