خانه رنگارنگ این زوج در سانفرانسیسکو که دارای طرح و نقشه است برای همیشه ساخته شده است

چیزی که در مورد زندگی در یک ملک قدیمی با استخوان های بزرگ (اگر فرسوده) است، تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه زندگی جدید است. برای یک زوج نویسنده-عکاس در سانفرانسیسکو، نقطه عطف مرگ نزدیک آشپزخانه آنها بود، که، همانطور که طراح داخلی کریستین لین می گوید، “اگر بگوییم، پاسخگو نبود.” خانه به سبک شینگل قدمت دارد به 1906 و زن و شوهر، آشیانه خالی با کودکان بالغ، سال ها در یکی از سه آپارتمان آن زندگی می کنند. کریستین، بنیانگذار و مدیر استودیوی طراحی Form + Field مستقر در AD PRO Directory مستقر در سانفرانسیسکو، می گوید: «آنها واقعاً این مکان را دوست دارند و قرار است این مکان خانه ابدی آنها باشد». . اما با روندی که همه چیز پیش می رفت، برای همیشه یک کشش بود. چیدمان ها ناکارآمد بودند، حمام ها فاقد انرژی بودند، و دیوارها از نظر فرسودگی بدتر بودند. همانطور که زن و شوهر آن را دیدند، تنها راه برای زنده کردن خانه این بود که آن را به زمان حال احضار کنند و در عین حال به گذشته اش احترام بگذارند.

تصویر ممکن است حاوی لامپ داخلی باشد طراحی داخلی میز مبلمان میز صندلی معماری ساختمان و اتاق غذاخوری

یک طرف اتاق خانواده به عنوان یک دفتر کوچک، ناهار خوری یا هر چیزی که برای لحظه مورد نیاز است، ظاهر می شود. این فضا با یک میز چوبی از مجموعه مالکان و صندلی های قدیمی Angelo Mangiarotti Tre 3 از 1stDibs تجهیز شده است.

الهام بخش یک خلوت هنرمند جمع آوری شده بود. کریستین می گوید: «با توجه به اینکه مشتریان هر دو خلاق هستند، ما رنگ ها و الگوهای بازیگوش زیادی را تصور می کردیم.» کریستین، که اولین سفارش کاری اش به روز رسانی معماری اصلی سبک شینگل با جزئیات و پرداخت های تمیزتر بود، می گوید. در مورد پالت، طراح به سراسر حوض نگاه کرد و جزئیات را از سراسر دریای مدیترانه استخراج کرد. آنها سال ها پیش از ماه عسل خود به ایتالیا الهام گرفتند و عاشق رنگ های غنی و گرما بودند. این واقعاً پالت ما را آگاه کرد – بر خلاف طراح، که با ترکیبی از وسایل موجود زوج، عکس‌های گرفته شده توسط شوهر و مجموعه هنری زوج، که تا به حال ساخته شده بود، خاطره را زنده کرد. فضای کمی برای درخشش او و تیمش که شامل طراحان Gabrielle Barnard-Eads و Claire Riordan می‌شد، همچنین جواهرات قدیمی جدیدی را به این ترکیب اضافه کردند که در قفسه‌های سفارشی در آشپزخانه، در کنار مجموعه کتاب‌های ارزشمند این زوج قرار گرفتند. کریستین درباره این فضا می‌گوید: «همسر بیشتر نوشته‌هایش را در آنجا انجام می‌دهد، بنابراین مهم است که احساس راحتی بیشتری نسبت به یک آشپزخانه معمولی داشته باشد».

تصویر ممکن است شامل معماری ساختمان میز غذاخوری میز ناهارخوری مبلمان فضای داخلی میز اتاق و طراحی داخلی باشد
تصویر ممکن است حاوی صندلی مبلمان داخلی باشد نقاشی هنری طراحی داخلی قفسه کتاب جام بشقاب چوبی و چوب سخت

رنگ های گرم و راه راه یادآور تعطیلات ایتالیایی با فضای ذخیره سازی آشپزخانه ادامه می یابد.

تصویر ممکن است شامل فضای داخلی بشقاب نقاشی هنر طراحی داخلی باشد جعبه پنجره پنجره پنجره فرد و ماشین

source: https://www.architecturaldigest.com/story/this-couples-colorful-pattern-rich-san-francisco-home-is-designed-to-last-forever