بعد از Fantasmas، ما بیش از هر زمان دیگری درگیر دنیای بصری خولیو تورس هستیم

جدیدترین ساخته های نویسنده و کمدین خولیو تورس، خیالات، این کمدی کمدی سنتی شما در نیویورک نیست. این سریال تورس را دنبال می‌کند که خودش را بازی می‌کند، در حالی که شهر را در جست‌وجوی یک گوشواره کوچک به شکل طلایی می‌کاود. این سفر او را از یک مراقبت اضطراری با یک تایمر بزرگ و چشمک‌زن که اعلام می‌کند دکتر می‌خواهد زمان کمی را با او بگذراند، به یک کلوپ شبانه همجنس‌گرایان که قبلاً یک کلوپ شبانه همستر همجنس‌بازان را در خود جای داده بود، و سپس به یک کافه اینترنتی می‌برد که ترکیبی عالی است. از افسردگی و عجیب بودن در طول اپیزودها، بینندگان از سوراخ های خرگوش های مختلفی می افتند که هیچ ربطی به روایت اصلی ندارند. یک آگهی تبلیغاتی برای زنی که لباس توالت می‌سازد، یک آزمایش تلویزیونی بین بابانوئل و الف‌ها (با بازی بوون یانگ)، و شیرجه رفتن به زندگی یک نماینده مرکز تماس بیش از حد متعهد بیمه (الکسا دمی) و بسیاری دیگر وجود دارد. طرف های جذاب

تصویر ممکن است حاوی صندلی، مبلمان، بزرگسال، میز، لوازم الکترونیکی، هدفون و مدیر اجرایی باشد

“ما می گفتیم، “اوه، چه می شود اگر کمدها پنجره های کوچکی داشته باشند، بنابراین هدف کمد را شکست می دهند؟” تورس توضیح می دهد.

عکس: Monica Lake/HBO

حساسیت به جلوه های بصری همیشه عنصر اصلی کار تورس بوده است. معروف ترین نقاشی که او در آن کشید SNL«پاپیروس» درباره مردی است که نمی‌تواند از این احساس خلاص شود که فونت پاپیروس یک انتخاب خیلی ابتدایی برای فیلم است. تصویر نمادلوگو '. در کمدی ویژه 2019 خود، اشکال مورد علاقه من، توانایی او را در دادن معنای جدیدی به چیزهای روزمره نشان می دهد. در اولین فیلم بلندش، مسئله (با بازی تیلدا سوینتون)، که در اوایل سال جاری منتشر شد، شخصیت او یک طراح اسباب بازی است که رویای ایجاد محصولاتی برای Hasbro را دارد. فانتاسماهاتورس با همکاری طراح تولید توماسو اورتینو، نسخه‌ای از شهر نیویورک را با تمام بدبینی‌های اغراق‌آمیز و عجیب‌وغریب آن با تمرکز کامل خلق کرد.

این تصویر ممکن است شامل مبلمان داخلی، یک میز، یک صندلی و یک شخص باشد

توماسو اورتینو، طراح تولید، در توضیح چشم انداز آپارتمان جولیو در این نمایش می گوید: “خولیو مدام می گفت: “من به او نیاز دارم تا جایی زندگی کند که هیچ کس دیگری به او نیاز ندارد.”

عکس: Atsushi Nishijima/HBO

source: https://www.architecturaldigest.com/story/after-fantasmas-were-more-obsessed-with-julio-torress-visual-world-than-ever-before