این آشپزخانه به سبک تاکسیدو در بوستون از فیلم جیمز باند الهام گرفته شده است

احمقانه ترین ولخرجی: صاحبان خانه به مجموعه La Cornue چشم دوخته بودند و وقتی دانا آن را پیشنهاد داد بسیار هیجان زده شدند. طراح می‌گوید: «زیبایی‌شناسی فرانسوی به خوبی به مفهوم تاکسیدو کمک می‌کند، و با توجه به تمایل آنها به آشپزی، سرمایه‌گذاری روی یک مجموعه درجه یک منطقی است. کاشی های مرمر نیز گران بود، بنابراین آنها هزینه را با استفاده از کوارتز برای میزها جبران کردند.

هوشمندانه ترین نجات: اما بزرگترین صرفه جویی با کنار گذاشتن صندلی سفارشی به نفع یک سیستم مدولار از West Elm بود. قیمت آن 4100 دلار است که یک سوم قیمت گزینه سفارشی است. دانا می‌گوید: «بسیار راحت، شیک و کاملاً متناسب با ابعاد گوشه است!»

بهترین قسمت: تجلیل از جذابیت این سنگ قهوه ای 1840 با سرمایه گذاری از پیچیدگی ها و عجیب و غریب های گاه به گاه شرایط موجود، که به عنوان مدرک عمل می کرد.

کاری که دیگر هرگز انجام نخواهم داد: “من به چیزی فکر نمی کنم!” دانا می گوید. “اگر در حین انجام پروژه ایده های دیگری داشته باشم، سعی می کنم به آنها بپردازم و در حین انجام پروژه آنها را برطرف کنم.”

فاکتور نهایی: صاحبان خانه تخمین می زنند که هزینه یک و نیم تا دو برابر بیشتر از حد انتظار است.

تصویر ممکن است شامل یک حمام اختصاصی، یک اتاق توالت و یک سینک باشد

بعد از: مالکان به توصیه مشاور املاک خود برای زندگی یک سال قبل از تصمیم گیری مهم گوش داده اند. و هنگامی که کودک چهار ساله آنها سفارش صبحانه خود را از توالت دیکته کرد – با درب حمام باز به آشپزخانه – آنها متوجه شدند که زمان شروع فرا رسیده است. اتاق پودر جدید به طور مرتب در گوشه ای از سالن کوچکی قرار داشت که به زیرزمین نیز منتهی می شد. دانا آن را به رنگ شرابی – رنگ بادمجانی از Farrow & Balls – که به آجر می‌پیوندد رنگ کرد. او می‌گوید: «استفاده از رنگی که قبلاً در ماده اصلی وجود دارد به این معنی است که ما واقعاً رنگ دیگری اضافه نمی‌کنیم».

عکاسی از جوئل وست

source: https://www.architecturaldigest.com/story/this-tuxedo-kitchen-in-boston-draws-inspiration-from-james-bond