آشنایی با پنل آسانسور

پنل آسانسور به بیان کاملا ساده، شستی همان دکمه طبقات آسانسور است. البته این قطعه آسانسور نام‌ها و تعاریف دیگری از جمله شاسی، دکمه داخل کابین و دکمه پنل آسانسور نیز دارد.

تعریف دیگری که احتمالا درک شما را هنگام خرید شستی آسانسور افزایش می‌دهد نیز برای این قطعه وجود دارد. قطعا همه ما حداقل یکبار از آسانسور استفاده کرده‌ایم.دکمه‌ای که بیرون از آسانسور و در کنار درب طبقات وجود دارد و شما با فشردن آن می‌توانید به سایر طبقات بروید شستی آسانسور است. البته شستی آسانسور در بخش داخلی کابین آسانسور نیز وجود دارد.

پنل آسانسور برای موارد اضطراری و همچنین برقرای تماس با بخش پشتیبانی نیز کاربرد دارد. همچنین شماره طبقه‌ ای که آسانسور در آن حضور دارد نیز در صفحه نمایش شستی آسانسور مشخص است.

قطعا تا بحال به کاربرد بسیار زیاد شستی آسانسور و همچنین دقت لازم برای خرید شستی آسانسور پی برده‌اید. به ویژه شما برای استفاده از شستی آسانسور در مواقع اضطراری برای شما اهمیت زیادی داشته باشد باید به خرید شستی آسانسور بسیار باکیفیت بپردازید.

 

5 ویژآگی پنل آسانسور

پنل آسانسور دارای 5 ویژگی بسیار مهم هستند که شما هنگام خرید پنل آسانسور، متوجه این ویژگی‌ها و تفاوت‌ها خواهید شد.

جنس بدنه پنل آسانسور: پنل آسانسور از جنس استیل، شیشه و یا به صورت ترکیبی است.

شکل ظاهری پنل: معمولا شستی آسانسور در طرح‌ها و شکل‌های ظاهری استیل طلایی، دودی و همچنین نقره‌ای و به صورت ضدزنگ است.

امنیت: اگر امنیت آسانسور برای شما اهمیت ویژه‌ای دارد، باید هنگام خرید شستی آسانسور مواردی را انتخاب کنید که با استفاده از کارت و یا اثر انگشت باز و بسته می‌شوند.

صفحه نمایش پنل آسانسور: نمایشگر‌های شستی آسانسور به دو صورت ساده و پیچیده هستند. در صورتی که صفحه نمایش فقط شماره طبقه و جهت حرکت را نمایش داد، نمایشگر ساده و در غیر این صورت این نمایشگر پیشرفته است.

طراحی و نحوه نصب شستی آسانسور: نحوه نصب این پنل به دو صورت توکار و روکار است. کارشناسان فروش قطعات آسانسور هنگام فروش شستی آسانسور نحوه نصب این دو مورد را به صورت کامل به شما آموزش خواهند داد.

3 نکته مهم هنگام خرید شستی آسانسور

نکاتی که شما باید هنگام خرید شستی آسانسور مدنظر قرار دهید، بر اساس ظاهر و ویژگی‌های آسانسور و به ویژه کابین آن تعیین می‌شوند. این نکات شامل موارد زیر هستند:

شکل ظاهری شستی آسانسور: بسته به کاربری‌های مختلف ساختمان‌ها، شما می‌توانید شستی آسانسور با ظاهر‌های مختلف را انتخاب کنید.

صفحه نمایشگر: شما می‌توانید در زمان خرید شستی آسانسور، صفحه نمایشگر ساده و یا با امکانات بسیار زیاد انتخاب کنید.

در نظر گرفتن امنیت کابین: اگر امنیت آسانسور ساختمان برای شما اهمیت زیادی دارد باید هنگام خرید شستی آسانسور، باید این موضوع را برای کارشناسان فروش شستی آسانسور مطرح کنید.

قیمت شستی آسانسور

شما ممکن است هنگام خرید شستی آسانسور با قیمت‌هایی متفاوت مواجه شوید، به نظر شما دلیل این تفاوت قیمت چیست؟

شستی مخصوص کابین

جنس شستی

نوع صفحه نمایش

به صورت کلی دامنه قیمت شستی آسانسور از 150 هزار تومان الی 300 هزار تومان متغیر است.

بهترین برند شستی آسانسور

خب با وجود مطالبی که مطرح کردیم، ممکن است الان بپرسید که بهترین برند برای خرید شستی آسانسور چیست؟ شستی به عنوان مهم‌ترین و باکیفیت‌ترین شستی آسانسور مطرح در ایران است. شرکت‌های بسیار باتجربه و معروف که در زمینه فروش قطعات آسانسور فعالیت دارند، باید هنگام فروش شستی  دلایل برتری این شستی را برای شما مطرح کنند.

10 ویژگی شستی آسانسور

اطلاع از ویژگی‌های یک محصول دید بهتری هنگام خرید به شما می‌دهد. بنابراین شما نیز باید پیش از خرید شستی درباره ویژگی‌های آن اطلاع کافی داشته باشید.

داشتن صفحه شیشه‌ای سکوریت که باعث افزایش زیبایی شستی می‌شود

دارای کلید لمسی با قابلیت نصب در همه طبقات

برخورداری از جدید‌ترین تجهیزات مکانیکی آسانسور

استفاده از پیشرفته‌ترین امکانات الکترونیکی درون آسانسور

کیفیت شستی آسانسور

دو دلیل بسیار مهم که باعث افزایش کیفیت شستی و برتری این برند نسبت به سایر برند‌ها شده است شامل صفحه شیشه‌ای سکوریت و همچنین صفحه نمایش ال سی دی سون سگمنتی است. این ویژگی‌ها به حدی کیفیت و ظاهر شستی را بهبود می‌بخشد که هر فردی هنگام خرید شستی به آن‌ها پی می‌برد.

نمایندگی‌های برتر فروش شستی

با توجه به پیشرفت زیاد تکنولوژی، سفارش قطعات آسانسور آنلاین تا حد زیادی افزایش یافته است. در زمینه فروش شستی نمایندگی‌های بسیار زیادی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. داشتن ویژگی‌های زیر برای یک نمایندگی، باعث می‌شود شما به راحتی نسبت به سفارش شستی خیلی سریع اقدام کنید.

کارمندان و تعمیرکاران بسیار مجرب

یادگیری جدید‌ترین آموزش‌های آسانسور

توانایی کسب نمایندگی از برند‌ها و شرکت‌های بسیار مطرح

خدمات پشتیبانی 24 ساعته

شما میتوانید برای دریافت مشاوره با کارشناسان متالیفت تماس حاصل فرمائید.